Belge isteme durumları, kullanıcıların genelde site arayışlarında ön plana çıkan etkenlerden bir tanesi olmaktadır. Eğer ki Hiperbet belge istiyor mu? Diye merak ediyorsanız, buna uygun olarak nasıl bir sürecin işlendiğini de görebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında ise belge isteme durumlarının pek fazla olmadığını eklemek mümkündür.

Gerektiği durumlar meydana geldiğinde evrak talepleri üye olan kişiden istenebilir. Fakat her zaman için isteme durumlarının olmadığı da bilinmelidir.

 hiperbet

Belge istemelerin üyelerin gerçek kişi olup olmamaları üzerinde bir takım protokoller çerçevesi vardır. Yani eğer ki genel olarak canlı bahis siteleri sizden belge istiyorsa, bunun lisans hizmeti kapsamı ve sitenin kendini koruma politikaları da devrede olabilir. Yine de birkaç belge istenebilecek durumlara bakıldığında;

  • Bir üyenin kendi hesabı adına üyelik açmaması ve para çekme işlemini kendi hesabına aktarması,
  • Üyenin kendi adına hesap açması fakat, kendine ait olmayan hesap için para çekim talebi vermesi,
  • Yüksek miktarda para çekim taleplerinin yapılması,
  • Güvenilir olmayan ya da dolandırıcılık tespit edilen durumlarda üyenin gerçek kişi olup olmadığının teyit edilmesi

Gibi etkenler Hiperbet belge ister mi? Sorusunda isteniyor olarak alınabilir. Bundan dolayı da her zaman için belge istenme durumu yoktur.

Hiperbet belge istiyor mu?

Fakat istendiği zaman ise online olarak e-posta üzerinden evraklarınızı göndererek, Hesap Onayı işlemlerinizi de yapmış olursunuz. Bir defa belge gönderdiğinizde sizden her para çekme talebiniz için belge taleplerinde bulunulmayacaktır.

Hiperbet Belge istiyor mu?

Hesap onayı çerçevesinde aktarılan bu durumların genel olarak bir takım hususları ele aldığını görüyoruz. Eğer ki kaçak iddaa hizmetini sağlayan Hiperbet’e üye oldunuz ve sizden belge isteniyorsa o zaman;

  • TC kimlik,
  • Son üç aya ait olan nüfus kayıt örneği veya ikametgah adresi veya sizin adınıza gelen fatura,

Eğer Visa ya da Master kredi kartı üzerinden işlem yapılmışsa, kredi kartına ait ön ve arkalı resmi. Sadece ön kısımdaki bilgilerin görünmesinin yeterli olduğu ve diğer kısımların kapatılmasının da yeteceği not olarak aktarılır.

O kârın son 3 aya ait hesap özeti istenir. Tüm bunlar Hiperbet belge istiyor mu? Çerçevesinde, belge(at)hiperbet.com adresine yollanmalıdır.

 hiperbet