Wsbets ecopayz ile para yatırmaWsbets, ülkemiz üzerinde yayın hayatı olan ve aktif olarak günümüzde geniş ürün kategorilerini sağlayan site markasıdır. Müşterilerine Ecopayz ile para yatırım imkanı sağlamaktadır. Her bir kullanıcı Wsbets ecopayz ile para yatırma olanağından yararlanabilir.

Ecopayz yöntemi, online olarak geçerli olan e-cüzdan hesabıdır. Uluslararası alanda kullanımı olan bu yöntem, size kolay yoldan para yatırma imkanı sağlamaktadır.

 wsbets

Böylece hem yatırım hem de çekim işlemlerinizi bu yöntem üzerinden yaparak, güvenilirliği yüksek olan ödeme olanağından yararlanabilirsiniz. Canlı iddaa siteleri arasında popüler olan ve genelde milyonlarca kullanıcı olan bir yöntemde olmaktadır.

Yatırım limitleri, sizin EcoAccount hesabınıza yüklediğiniz paranızın ardından, Wsbets hesabınıza para aktarmanız anlamına gelir. Yani ilk olarak Ecopayz hesabı açmalısınız ve ondan sonra o hesaba para yükleyip, Wsbets hesabınıza para göndermelisiniz.

Yatırım şeklide Wsbets ecopayz ile para yatırma modeli ile bu şekilde olmaktadır. Akabinde devam eden sistemleri, limitleri ve süreleri incelediğimizde;

  • Gün içerisinde yatırılabilecek en düşük miktar 25TL’dir.
  • Yatırım limiti için belirlenen üst limit sınırsızdır.
  • Herhangi bir işlem masrafı uygulanmamaktadır,
  • Para yatırım süresi hemen anında tamamlanır,
  • Bu yöntem ile para yatırdığınızda, yine aynı yöntem ile para çekme imkanı sağlar,
  • Bankalarınız sizin Ecopayz ile yaptığınız yatırım işlemlerinizden habersizdir.

Wsbets ecopayz ile para yatırma

Böylece hızlı ve güvenil bir ödeme olanağı olarak Ecopayz sistemi kullanılabilir. Tüm kullanıcılar için geçerli olan bu yöntem size Wsbets para yatırma işleminiz gerçekleştirmektedir.

Wsbets Ecopayz ile Para Yatırma

Ecopayz ile her güne özel olarak para yatırım promosyonu sağlanır. Yatırım miktarınıza %20 olarak eklenen bu promosyon, her gün Wsbets ecopayz ile para yatırma işlemlerinizde sizler için sağlanır.

Para yatırma işleminizi bu yöntem ile yaptıktan sonra bonus(at)wsbets.com hesabınıza posta göndererek talep etmelisiniz. Taleplerinizi 24 saat içerisinde yapmalısınız.

Yatırımınızın üzerine %20 bonus eklenmekte ve o bonusu online bahis alanında çevirmelisiniz. Çevrim şartı en az 1 kez ana paranın 1.30 ve üzeri oranda kullanılmasını gerektirir.

Ayrıca bonusun ise en az 8 defa, tekli kuponda min. 1.60, kombine de her maç seçimi için 1.60 ve üzeri şekilde çevrilmesi de gerekiyor.

 wsbets